چگونه با نامزدتان، از راه دور ارتباط برقرار کنید؟

در صورتی که نامزدتان از شما دور است، چگونه می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید، اگر دنبال راه حلی هستید، حتما این مطلب را بخوانید.

رابطه‌های راه دور، سختی‌های خاص خود دارد، به خصوص اگر فاصله شما از عشق زندگی‌تان، زیاد باشد، اما این بدان معنی نیست که غیر ممکن است. رعایت برخی نکات می‌تواند برای حفظ رابطه‌های راه دور به شما کمک کند که ما تعدادی از آنها را در اینجا برایتان آورده‌ایم.

هر روز با هم در ارتباط باشید (اگر ممکن است بیش از یک بار در طول روز)

از آنجا که شما همدیگر را نمی‌بینید، برقراری رابطه‌ای عاطفی در طول روز برای شما ضرورت دارد. لازم نیست در ساعت‌های زیادی حتی اگر سرتان با فعالیت‌های گوناگون گرم است، ارتباط خود را با عشق‌تان حفظ کنید. قبل از هر کار، او را در جریان برنامه‌هایتان قرار دهید و به او نیز بگویید که وقت‌تان محدود است. کافی است در یک مکالمه کوتاه، یکدیگر را در جریان برنامه‌های روزانه خود بگذارید یا با ایمیل و پیامک از یکدیگر برای کارهایتان نظر بگیرید یا حتی با وب کم، یکدیگر را ملاقات کنید. این کار باعث می‌شود بفهمید که برای یکدیگر چقدر اهمیت دارید.

به برنامه‌های روزانه خود اهمیت دهید

حتی اگر سرتان با فعالیت‌های گوناگون گرم است، ارتباط خود را با عشق‌تان حفظ کنید. قبل از هر کار او را در جریان برنامه هایتان قرار دهید و به او نیز بگویید که وقت‌تان محدود است. اگر هم وقتتان آزاد است، فعالیت‌هایی مانند کتاب خواندن یا سرگرمی‌های دیگر را در برنامه خود بگنجانید. انعطاف‌پذیری در زندگی هر فردی، واجب است.

هرچند وقت یک بار، همدیگر را ملاقات کنید

تا جایی که بودجه و زمان شما اجازه می‌دهد، با نامزدتان قرار ملاقات بگذارید. یک رابطه تلفنی، به هیچ عنوان دوام نخواهد داشت؛ بنابراین از هر فرصتی برای دیدار استفاده کنید. در دیدارهایتان فعالیت‌های مورد علاقه خود را انجام دهید، به عنوان مثال با هم به رستوران بروید و از خوردن شام در کنار هم لذت ببرید. تا حد ممکن در فضاهایی خارج از خانه، یکدیگر را ملاقات کنید. به عنوان مثال مکان جدیدی را برای گشت و گذار انتخاب کنید.

یکدیگر را بشناسید

وقتتان را صرف شناخت یکدیگر کنید. هنگامی که با نامزد‌تان حرف می‌زنید، علاقمندی‌های او را یادداشت کنید و اطلاعات خود را در آن زمینه افزایش دهید تا در ملاقات بعدی، مشترکات و موضوعات بیشتری با هم برای گفتگو داشته باشید. این راه برای خرید هدیه نیز به شما کمک خواهد کرد.

از یکدیگر حمایت کنید

شما باید هر زمان که نامزد‌تان به شما احتیاج داشت، در کنارش باشید. اگر او بیمار یا دچار مشکل شد، تنهایش نگذارید. اگر او بتواند هر کاری را به تنهایی انجام دهد، دیگر احتیاجی به شما نخواهد داشت.

دلتنگی‌هایتان را نادیده نگیرید

در زندگی همه ما، زمان‌هایی وجود دارد که دلگیر و دلتنگ می‌شویم، از این لحظات، به سادگی نگذرید و آنها را نادیده نگیرید و با شریک زندگی خود، در مورد آن گفتگو کنید. در این شرایط، با دوستان‌تان به خرید بروید یا به کمک آنها، دکوراسیون خانه را تغییر دهید تا کمی حال و هوایتان تغییر کند. اعتماد طرف مقابل را به خود جذب کنید. سعی کنید حتی از فاصله دور هم که شده در یک زمان، کارهای مشترکی انجام دهید.

اعتماد، یکی از ضروریات رابطه است. بنابراین سعی کنید اعتماد نامزد‌تان را به طور کامل به خود جذب کنید و خودتان را در شرایطی که ممکن است دچار وسوسه و خیانت شوید، قرار ندهید. به او نشان دهید که هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. از حسادت بیش از حد نیز خودداری کنید. کمی فضا دادن به طرف مقابل، مشکلی در رابطه شما به وجود نخواهد آورد.

کارهایتان را با هم انجام دهید

سعی کنید حتی از فاصله دور هم که شده، در یک زمان کارهای مشترکی انجام دهید. یادتان باشد افرادی که به هم نزدیکند، اگر چه زیاد با هم صحبت نمی‌کنند اما فعالیت‌های زیادی را با هم انجام می‌دهند. با این روش، احساس می‌کنید که فاصله‌ای میان‌تان نیست. مثلا غذای یکجور درست کنید، کتاب مشترک بخوانید، برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را ببینید و در انتهای آن، با هم تماس بگیرید و نظرات خود را با هم به اشتراک بگذارید.
فایلی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این روش نه تنها خلاقیت شما را افزایش می‌دهد بلکه طرف مقابل را نیز از افکار، ایده‌ها و حتی نگرانی‌های شما آگاه می‌کند.

از اینترنت بهره بگیرید

یک بازی آنلاین مانند شطرنج انتخاب کنید و با هم به رقابت بپردازید. این روش، احساس خوبی را به هر دوی شما منتقل خواهد کرد.

منبع: برترین‌ها

بخش کلوب ازدواج تبیان